Službou poskytnutí sídla firmy nezískáváte pouze označenou adresu

23.10.2016 Novinky

Uvažujete o tom, že byste založili nebo přemístili sídlo firmy do centra Prahy? Tento krok Vám můžeme vřele doporučit. Nejen, že získáte lukrativní adresu uváděnou v obchodním rejstříku či korespondenci, ale také jistě zapůsobíte na své obchodní partnery a zároveň ušetříte za nájem prostor, které si pronajímáte a vlastně nepotřebujete.

Výhody služby

Jak jsme již uvedli výše, jedná se o určitou prestiž Vaší firmy. K tomu ZDARMA přidáváme:

  • jistotu v podobě souhlasu s umístěním sídla
  • označení Vaší společnosti na budově sídla
  • přebírání došlé pošty a okamžitá informace o jejím příchodu prostřednictvím e-mailu bez omezení jejího množství
  • poskytnutí prostor v případě jednání s úřady

Co dále můžete získat

  • přeposílání nebo skenování došlé pošty
  • přeposílání pošty každý pátek, přeposlání k 15. dni v měsíci, přeposílání posledního dne v měsíci
  • poskytnutí reprezentativních prostor pro jednání s obchodními partnery

Informace navíc

V případě, že na založení sídla firmy na konkrétní adrese spěcháte, můžete se na nás bez obav obrátit. Na základě Vašeho oslovení, jsme schopni zajistit nejpodstatnější kroky pro poskytnutí sídla firmy již za 20 minut.

Posledním krokem pro vyřízení změny sídla společnosti je návštěva příslušného rejstříkového soudu, kde je nutné podat okolkovaný návrh na změnu sídla. K tomu je důležité přiložit souhlas s umístěním sídla firmy. Ten Vám zašleme doporučeně v den, kdy obdržíme úhradu za první nájemné. Soud má následně 5 pracovních dnů, aby byla změna sídla společnosti zapsána.

A za jakou cenu můžete sídlo firmy získat? Začínáme již na 135Kč měsíčně a služba je následně zvýhodněna tím, že čím déle si u nás sídlo pronajmete, tím výhodnější cenu Vám můžeme nabídnout.

Kde Vám sídlo firmy nabídneme

Co se týká poskytnutí služby, u naší společnosti máte na výběr z několika možností, a to:

A co získáte, když si např. vyberete sídlo firmy na adrese Praha 1?

  • sídlo firmy v kanceláři, která je v našem vlastnictví
  • v pracovní dny provoz recepce od 9:00 do 17:00
  • výbornou dostupnost v rámci městské dopravy i zajímavou a reprezentativní lokalitu pro obchodní schůzky

Pokud Vás výhody této služby přesvědčí a vy se rozhodnete pro získání sídla společnosti v Praze či v Brně, neváhejte nás kontaktovat a to buď osobně na naší adrese, či prostřednictvím e-mailu nebo našeho online formuláře. Po jeho odeslání Vás budeme obratem kontaktovat s odpověďmi na Vaše dotazy. Veškeré konzultace týkající se založení či změny sídla firmy jsou u nás zdarma.

Ke všem výše uvedeným službám přidáváme naše zkušenosti v oboru, kvalitní služby a 100% spolehlivost při práci s důvěrnými informacemi.

Novinky z našeho blogu

13.04.2020

Letošní rok bude náročný pro všechny. Podnikatelé, kteří vykonávají svou činnost takzvaně na firmu, ale mají oproti živnostníkům několik výhod. Dnes se…

Celý článek
29.10.2019

Lze dnes skutečně založit firmu expres a s minimem nákladů? Nebo dokonce online? Politici změny slibovali, nějaké uskutečnili, ale dovést k realitě to…

Celý článek
09.11.2018

Pojem obchodní firmy je upraven v občanském zákoníku. Podle něho je obchodní firmou jméno, pod kterým je podnikatel zapsán do obchodního rejstříku. Podle…

Celý článek
06.11.2018

Jednodušší splacení vkladu do základního kapitálu Při zakládání společnosti s ručením o mezeným nebo akciové společnosti dojde ke zjednodušení způsobu…

Celý článek