Službou poskytnutí sídla firmy nezískáváte pouze označenou adresu

23.10.2016 Novinky

Uvažujete o tom, že byste založili nebo přemístili sídlo firmy do centra Prahy? Tento krok Vám můžeme vřele doporučit. Nejen, že získáte lukrativní adresu uváděnou v obchodním rejstříku či korespondenci, ale také jistě zapůsobíte na své obchodní partnery a zároveň ušetříte za nájem prostor, které si pronajímáte a vlastně nepotřebujete.

Výhody služby

Jak jsme již uvedli výše, jedná se o určitou prestiž Vaší firmy. K tomu ZDARMA přidáváme:

  • jistotu v podobě souhlasu s umístěním sídla
  • označení Vaší společnosti na budově sídla
  • přebírání došlé pošty a okamžitá informace o jejím příchodu prostřednictvím e-mailu bez omezení jejího množství
  • poskytnutí prostor v případě jednání s úřady

Co dále můžete získat

  • přeposílání nebo skenování došlé pošty
  • přeposílání pošty každý pátek, přeposlání k 15. dni v měsíci, přeposílání posledního dne v měsíci
  • poskytnutí reprezentativních prostor pro jednání s obchodními partnery

Informace navíc

V případě, že na založení sídla firmy na konkrétní adrese spěcháte, můžete se na nás bez obav obrátit. Na základě Vašeho oslovení, jsme schopni zajistit nejpodstatnější kroky pro poskytnutí sídla firmy již za 20 minut.

Posledním krokem pro vyřízení změny sídla společnosti je návštěva příslušného rejstříkového soudu, kde je nutné podat okolkovaný návrh na změnu sídla. K tomu je důležité přiložit souhlas s umístěním sídla firmy. Ten Vám zašleme doporučeně v den, kdy obdržíme úhradu za první nájemné. Soud má následně 5 pracovních dnů, aby byla změna sídla společnosti zapsána.

A za jakou cenu můžete sídlo firmy získat? Začínáme již na 135Kč měsíčně a služba je následně zvýhodněna tím, že čím déle si u nás sídlo pronajmete, tím výhodnější cenu Vám můžeme nabídnout.

Kde Vám sídlo firmy nabídneme

Co se týká poskytnutí služby, u naší společnosti máte na výběr z několika možností, a to:

A co získáte, když si např. vyberete sídlo firmy na adrese Praha 1?

  • sídlo firmy v kanceláři, která je v našem vlastnictví
  • v pracovní dny provoz recepce od 9:00 do 17:00
  • výbornou dostupnost v rámci městské dopravy i zajímavou a reprezentativní lokalitu pro obchodní schůzky

Pokud Vás výhody této služby přesvědčí a vy se rozhodnete pro získání sídla společnosti v Praze či v Brně, neváhejte nás kontaktovat a to buď osobně na naší adrese, či prostřednictvím e-mailu nebo našeho online formuláře. Po jeho odeslání Vás budeme obratem kontaktovat s odpověďmi na Vaše dotazy. Veškeré konzultace týkající se založení či změny sídla firmy jsou u nás zdarma.

Ke všem výše uvedeným službám přidáváme naše zkušenosti v oboru, kvalitní služby a 100% spolehlivost při práci s důvěrnými informacemi.

Novinky z našeho blogu

01.03.2021

Rozhodujete se, která forma podnikání je pro vás ta pravá? Pomůže vám tento přehled hlavních rozdílů mezi akciovou společností a společností s ručením…

Celý článek
25.02.2021

Novelizace daňového řádu přinesla řadu změn, např. zavedení nové podoby daňové informační schránky nebo úpravy ve lhůtách pro podání přiznání k dani z příjmů.…

Celý článek
15.02.2021

V lednu 2021 vešel v platnost tzv. daňový balíček, který v sobě obsahoval celou řadu změn s dopadem do oblasti hmotného a nehmotného majetku. Novela…

Celý článek
09.02.2021

Daňové přiznání se týká hlavně podnikatelů. V tomto článku zjistíte základní informace, které vám pomohou s vyplněním daňového přiznání. Podáváte daňové…

Celý článek
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Další informace