Účetnictví pro společnosti

Nechcete se trápit s účetnictvím? Pak můžete využít našich kvalifikovaných účetních služeb. A samozřejmě se Vám postaráme i o daně, případně navrhneme, jakých daňových výhod můžete využít. Účetnictví může být vedeno elektronicky, vše Vám ukážeme a zajistíme. Naši odborníci mají dlouholeté zkušenosti a skvělé znalosti.

Účetnictví je vlastně takový deník obchodního a finančního života Vaší společnosti. V některých případech však účetnictví musíte vést ze zákona. A protože ne každý podnikatel je zároveň odborníkem na finanční výkaznictví, naše služby Vám dost možná přijdou vhod.

Co pro vás zajistíme?

  • Povedeme Vaše kompletní účetnictví – ať už jste právnická osoba jakéhokoli typu (s.r.o., a.s., v.o.s., SE) nebo společenství vlastníků byt. jednotek, popř. družstvo.
  • Pokud využíváte jen jednoduché účetnictví (daňovou evidenci), to samozřejmě umíme také.
  • Povedeme Vaše mzdové přehledy, takže vše ohledně mezd, odměn, pracovních cest i nepeněžních benefitů zaměstnanců Vaší společnosti.
  • Zajistíme pro Vás i služby v oblasti daňového poradenství, poradíme Vám s daňovou optimalizací.
  • Pomůžeme Vám v případě, že potřebujete služby externího auditu.
  • Vypracujeme přiznání k dani z příjmu.
  • Splníme za Vás povinnosti spojené s DPH, srážkovými daněmi a dalšími.
  • Zastoupíme Vás před orgány finanční správy, ČSSZ i zdravotními pojišťovnami.

Zkrátka pro Vás v oblasti účetnictví zařídíme vše tak, abyste si s ničím nemuseli dělat starosti a mohli se věnovat svému podnikání. Rádi zodpovíme jakýkoli Váš dotaz, případně s Vámi zkonzultujeme cokoli z oblasti účetnictví, mezd, daní a auditu.

Právě poradit si se mzdami nebývá vždy snadné. Povinné odvody a srážky je třeba pravidelně odvádět do státní kasy. Zpracování mezd však dobře umíme, takže nemusíte vše dohledávat a riskovat, že jste třeba přehlédli změnu v zákoně. Naši mzdoví účetní si s Vaší mzdovou agendou poradí, a ve Vaší společnosti tak žádný problém nenastane.

Pokud máte e-shop nebo prodáváte zboží v klasickém kamenném obchodě, můžete využít našich služeb v oblasti skladové evidence. Naše skladové účetnictví je spolehlivé a výhodné.

Proč si nechat zpracovávat účetnictví od nás?

Naše účetní služby pak zahrnují jak vedení podvojného účetnictví, tak vedení daňové evidence. Všechno, co má v účetnictví Vaší společnosti být, pro Vás zařídíme a zajistíme. Neztrácejte čas činnostmi, které nejsou tím hlavním, co Vám v podnikání vydělává peníze. Povinnosti nechte na nás. Naše služby jsou spolehlivé. Budete se moci věnovat svému byznysu, přičemž účetnictví bude naše starost. Nechte výkaznictví na nás. Umíme to.

A pokud si účetnictví vedete sami a potřebujete provést audit nebo poradit s jakoukoli oblastí, jsme tu pro Vás. Těšíme se na Vaše dotazy a na případnou spolupráci. Možná nakonec zjistíme, že pro Vás bude mnohem levnější účetnictví nebo aspoň některou jeho část přenést na nás. Naši odborníci mají nezbytné znalosti a bohaté zkušenosti, takže vědí, co a jak má být. Naše účetnictví je účetnictví bez chyb a omylů; můžete se na ně plně spolehnout.


Daně – jak na ně?

V našem týmu pracují daňoví poradci, kteří jsou na slovo vzatými odborníky ve svém oboru. Účetnictví a daně spolu úzce souvisí, proto je daňové poradenství s poradenstvím ohledně finančního výkaznictví pevně spjato. Pokud řešíte daně nebo máte pocit, že byste je příště mohli vyřešit lépe, obraťte se na nás.


Daňová evidence pro OSVČ

Dobře známe situaci živnostníků. Mají spoustu práce, shánějí klienty, řeší neproplacené faktury… a pak ještě mají daňové povinnosti směrem k finančnímu úřadu. I těmto podnikatelům umíme pomoct a zjednodušit jim jejich život. Nabízíme totiž spolehlivé a kvalitní daňové poradenství pro živnostníky. Účetnictví fyzických osob bývá jednodušší než účetnictví obchodních společností. To však neznamená, že by to byla legrace. Daně a evidence pro jejich výpočet, to je vážná věc. Neriskujte problémy, pokuty a penále a spolehněte se na naše bohaté zkušenosti. Zpracování daňového přiznání nechte na nás. Vedení Vašeho účetnictví, stejně jako vedení daňové evidence živnostníka, nemusí pro Vás být zátěž – stačí se obrátit na nás, a využít našich zkušeností.


A nyní již jen vyplnit formulář a máte vyřízeno!

Čísla, která se mění správným směrem

320+ Klientů, kterým vedeme účetnictví
9 500+ Zpracovaných dokladů měsíčně
9 Let naší historie

Novinky z našeho blogu

01.03.2021

Rozhodujete se, která forma podnikání je pro vás ta pravá? Pomůže vám tento přehled hlavních rozdílů mezi akciovou společností a společností s ručením…

Celý článek
25.02.2021

Novelizace daňového řádu přinesla řadu změn, např. zavedení nové podoby daňové informační schránky nebo úpravy ve lhůtách pro podání přiznání k dani z příjmů.…

Celý článek
15.02.2021

V lednu 2021 vešel v platnost tzv. daňový balíček, který v sobě obsahoval celou řadu změn s dopadem do oblasti hmotného a nehmotného majetku. Novela…

Celý článek
09.02.2021

Daňové přiznání se týká hlavně podnikatelů. V tomto článku zjistíte základní informace, které vám pomohou s vyplněním daňového přiznání. Podáváte daňové…

Celý článek
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   Další informace